• נעים להכיר

    d masters הוקמה כדי שאוכל לתרום מהניסיון שלי ומהידע שלי, לסטודנטים ולמעצבים, כדי שיוכלו לקחת את הכישרון שלהם לקצה היכולת האפשרי. אחרי יותר מ-25 שנים בתחום, החלטתי לשמר את הידע והנסיון שלי דרך קורסים דיגיטליים מוקלטים, עבור משתמשים מכל הגילאים ובכל הרמות. אשמח אם גם אתם תצטרפו לרשימה ארוכה של סטודנטים שלימדתי אותם את רזי התוכנות, וללוות אתכם בדרככם המקצועית.
    בנוסף לקורסים הדיגיטליים באתר, אני מייעץ לחברות המובילות בשוק בתחום עיצוב ממשקים ואני מלמד עיצוב ממשקים ואפיון מוצרים דיגיטליים גם בנטקרפט אקדמי וגם בבית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל. כמו כן אני שותף בסטארט-אפ בתחום Face Recognition ומעצב מוצר בסטודיו Zepla, שהייתי שותף בהקמתו.

  • לקוחות שהם משפחה

    אנחנו מספקים גם שירותי הדרכה מקצועיים לחברות סטארטאפ, סטודיואים לעיצוב, חברות פרסום, משרדי ממשלה וגופי הדרכה גדולים. אנו רואים בלקוחות שלנו משפחה לכל דבר – ומשפחה לא מחליפים, אז אנחנו נשמח ללכת איתכם דרך ארוכה ביחד.

  • מאסטרים בפייסבוק

    בואו להתעדכן בכל מה שחם בעולם תוכנות העיצוב הדיגיטלי והגרפי. כל החידושים, הטוטוריאלים, המאמרים ועוד דברים טובים מחכים רק לכם. הצטרפו לקבוצה הרצויה והישארו מעודכנים לייק מאסטרים.